07
Mar 12

„ Marta i Michał ”

Ślub w pięknym neogotyckim kościele w Rynku Podgórskim Św. Józefa na ul. Zamoyskiego w Krakowie. Atmosfera, czar wnętrza budowli stworzyły niepowtarzalny klimat temu wydarzeniu. Sympatyczny ksiądz i piękne kazanie na pewno odstresowały młodą parę. Potem już były życzenia . A że gości dużo również znanych artystów z Krakowa to życzenia trwały długo, co przy pięknej pogodzie nie było zbytnio uciążliwe. W Hotelu- Restauracji Koral odbyło się przyjęcie weselne. Pierwszy taniec młodej pary musiał być długo przygotowywany bo wyszedł świetnie. Nie był to typowy walc lecz zupełnie swobodny do szybkiej muzyki zaaranżowany przez młodych modny obecnie mix. . Pierwsza w nocy wybiła bardzo szybko , a ja zastanawiałem się jak pomieszczę na 2 płytach tyle ciekawych sytuacji .Niektóre wesela nagrywa się z najwyższą przyjemnością . To do takich należało . Wszystkiego najlepszego.

Teledysk

Video Prezentacje image

Teledysk z Uroczystości :)

Zobacz Zdjęcia z Uroczystości :)

„ Agnieszka i Mariusz ”

Wesele Agnieszki i Mariusza było pełne niespodzianek i zaskakujących zdarzeń wynikających przede wszystkim z ogromnego poczucia humoru i przyzwoitego luzu młodej pary. Po Pannie Młodej podczas przygotowywania nie było widać żadnego zdenerwowania, i niepokoju. Suknia ślubna pasowała jak ulał i makijaż był wzorowy. Wzruszające błogosławieństwo rodziców i jazda pięknym starym samochodem (nie bez przygód :) )do drewnianego zabytkowego kościoła Św. Sebastiana w Wieliczce . Prezbiter był najprawdopodobniej znajomym Pary, ponieważ zgodził się na próbę pierwszego tańca w kancelarii parafialnej. Próba przy świadkach udała się znakomicie. Zabawa weselna odbyła się w Folwarku Zalesie w Grajowie przy znakomitej orkiestrze która grała i równocześnie tańczyła ( saksofiniści i trębacze) na parkiecie obok gości .Profesjonalny fotograf umiał uchwycić odpowiednio piękne chwile. Działo się dużo. Oprócz typowych weselnych zabaw Pan Młody zajął na jakiś czas miejsce w orkiestrze przy gitarze dedykując i wykonując piosenkę dla swojej żony. Bardzo Piękne wesele i doskonałe nastroje młodych przełożyły się na pozostałych gości weselnych.

Teledysk

Video Prezentacje image

Teledysk z Uroczystości :)

Zobacz Zdjęcia z Uroczystości :)

„ Agnieszka i Patryk ”

Na wesele Agnieszki i Patryka musieliśmy jechać aż do Szczyrzyc Oczom naszym ukazała się wspaniała miejscowość z opactwem cystersów, restauracją „Marysia” , . Tam też znajduje się najmniejszy komercyjny browar w Polsce, który sławny jest z serwowania znakomitego piwa warzonego na miejscu. Sala do zabawy bardzo duża wszechstronna. Można było dostrzec cudowną więź łączącą małżonków i te spojrzenia pełne zaufania.... Znakomitą muzykę przedstawił dj. który udowodnił że orkiestra wcale nie musi być lepsza , a akustyka z CD praktycznie zawsze jest lepsza. Wspaniali goście przybywający z całej Polski i Ci zacinający po śląsku bawili się wyśmienicie. Jest to dużą radością dla nagrywającego gdyż materiał i film gotowy jest bardzo interesujący. Oczywiście było sporo atrakcji jak np. puszczanie nietypowych płonących balonów w środku nocy na powietrzu do nieba, lub wystrój na zewnątrz budynku w płonące kolorem świece robiły wspaniały klimat i nastrój. Pierwszy taniec jak i całe wesele okazał się być niezwyczajny.

Teledysk

Video Prezentacje image

Teledysk z Uroczystości :)

Zobacz Zdjęcia z Uroczystości :)